Sevdiğin İşi Yaparsan Hiç Yorulmaz, Sevdiğinle de Evlenirsen Hiç Yaşlanmazsın.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Uludağ Üniversitesi Ulutek Teknoloji Geliştirme Bölgesi SEO ve Sosyal Medya Semineri

Birikimlerimizi Bilişim Meraklıları ile Paylaştık!

Bursa’da Bilgi Yazan işbirliği ile Uludağ Üniversitesi Ulutek Teknoloji Geliştirme Bölgesi’nde SEO ve Sosyal Medya Semineri düzenledik.

1 günlük tanıtıcı ve eğitici SEO ve Sosyal Medya Seminerimizde yazılım firmaları, öğrenciler ve farklı sektörlerden katılımcılar için ilgi alanlarına yönelik, dikkat çekici bilgiler verdik. Uludağ Üniversitesi’nin Ar-Ge bölümü katılımcılarına SEO tekniklerini ve stratejilerini, sosyal medyanın aktif kullanılmasının ve dijital pazarlamanın yararlarını anlattık.

Uludağ Üniversitesi Ulutek Ar-Ge bölümünün ve öğrencilerinin katılımı ile gerçekleşen ve ücretsiz olarak düzenlenen SEO ve Sosyal Medya Semineri ile arama motoru optimizasyonu ve dijital pazarlama tekniklerini ilgililerine aktardık.

Programımızda; SEO’nun analiz, strateji ve optimizasyon süreçleri paylaşıldı. Site içi ve dışı SEO teknikleri benimsendi. Sosyal medya hesaplarının kullanımı anlatıldı. Sosyal medyadan kazanç sağlama püf noktaları paylaşıldı.

uludağ üniversitesi seo semineri

Tarih
13 Mayıs 2015
Düzenleyen
Seo Akademi
Konu
SEO ve Sosyal Medya Semineri
Katılımcı
60+

Üniversite ve Dijital Pazarlama Seminerlerinde Bir Aradayız!

Türkiye’nin köklü üniversitelerinde okuyan, geleceğin başarılı girişimcileri ve iş insanları olacak gençlerimizle seminerlerde, zirvelerde, kariyer günlerinde ve eğitimlerde bir araya geliyoruz. Bilişimden dijital pazarlamaya, sosyal medyadan girişimciliğe kadar gündemi ve günceli konuşuyoruz!

Sosyal Medyadan Takip Edin!