Sevdiğin İşi Yaparsan Hiç Yorulmaz, Sevdiğinle de Evlenirsen Hiç Yaşlanmazsın.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Vakıf Emeklilik Kurumsal SEO Eğitimi

Artık Hedef Kitlelerine Daha Kolay Ulaşıyorlar!

Kurumsal SEO eğitimi ile Vakıf Emeklilik yetkililerine, yöneticilerine ve personellerine yeni nesil pazarlamacılığın temel konularından SEO’yu anlattık.

Programımızda Google ve diğer arama motorlarında, arama motoru algoritmaları, SEO teknikleri, SEO’ya yönelik içerikler ve içerik optimizasyonu, SEO’ya uygun görseller ve görsel optimizasyonu, mobil SEO, sosyal medyada SEO, SEO ve dijital pazarlama, Google Ads kullanımı, kampanya yönetimi gibi konuları uygulamalı bir şekilde gördük.

Orhan Gürbüz ve SEO Akademi olarak Vakıf Emeklilik markasının dijital dünyadaki bilinirliğini arttırmalarına katkıda bulunduk!

Kurumsal SEO Eğitimi sonrasında Vakıf Emeklilik gerek web sitesi gerekse sosyal medya hesapları üzerinden çok daha başarılı bir dijital pazarlama stratejisi takip etmeye başladı.

vakıf emeklilik seo eğitimi

Tarih
18 Ekim 2018
Düzenleyen
Seo Akademi
Konu
Kurumsal SEO Eğitimi
Katılımcı
20+

Kurumsal SEO Eğitimleri İle Bir Aradayız!

Türkiye’nin başarılı markaları ve firmaları için dijital pazarlamadan etkili iletişime, SEO’dan sosyal medyaya kadar farklı eğitimler düzenliyor, danışmanlık hizmetlerimizle kurumsal partnerleri oluyor, seminerlerde ve zirvelerde geleceğin girişimcileri ile bir araya geliyoruz!

Eğitimlerimizi Sosyal Medyadan Takip Edin!