Sevdiğin İşi Yaparsan Hiç Yorulmaz, Sevdiğinle de Evlenirsen Hiç Yaşlanmazsın.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Uludağ Üniversitesi Genç Beyin, Genç Bakış, Genç Bilişim; Bilişim Zirvesi

Türkiye’nin Gençlerine Dijital Pazarlamanın Sırlarını Anlattık!

Dijital Pazarlama ve Girişimcilik Eğitimi ile 60 üniversiteden gelen 30 mühendislik 30 mühendislik dışı öğrencisi programımıza katıldı!

Uludağ Üniversitesi Proje Atölyesi kapsamında düzenlenen Bilişim Zirvesinin 2. ayağı olan Uludağ Üniversitesi Girişimcilik Atölyesi’nde, Genç Beyin, Genç Bakış, Genç Bilişim; Bilişim Zirvesi kapsamında 60 üniversiteden gelen geleceğin başarılı girişimcilerine Dijital Pazarlamanın ve Girişimciliğin püf noktalarını anlattık.

2 – 3 Mayıs 2017 tarihinde Uludağ Üniversitesi Proje Atölyesi’nin gerçekleştirdiği Bilişim Zirvesi’nde geleceğin başarılı girişimcilerine başarılı girişim nedir, online ve offline reklamcılık, dijital pazarlama teknikleri ve avantajları, satış ve pazarlama stratejileri, sosyal medyanın önemi gibi konularda bilgi verdik.

Gençlerimizin oluşturdukları projede katkı sağlayacak marka yaratma ve girişimcilik süreçlerinin, dijital pazarlamada başarılı olmanın, sosyal medyanın ve online dünyanın önemini kavramalarını sağlamak temel amacımızdı.

uludağ üniversitesi bilişim zirvesi

Tarih
2-3 Mayıs 2017
Düzenleyen
Uludağ Üniversitesi Proje Atölyesi
Konu
Girişimcilik Etkinlikleri
Katılımcı
60+

Geleceğin Başarılı Girişimcileri Deneyimlerimizden Dersler Çıkardı!

Uludağ Üniversitesi Proje Atölyesi’nin girişimleri ile düzenlenen 2017 Genç Beyin, Genç Bakış, Genç Bilişim; Bilişim Zirvesi kapsamında 2 gün boyunca 60 farklı üniversiteden 60 öğrenci ile markalarını nasıl dijital dünyaya ve pazara sürmeleri gerektiği konusunda Dijital Pazarlama eğitimi gerçekleştirdik. Her biri zeki, yetenekli, bilgili ve başarılı, girişimci ve çalışkan gençlerle bir arada olmaktan büyük keyif aldık.

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Üniversite Zirvelerini Takip Edin