Sevdiğin İşi Yaparsan Hiç Yorulmaz, Sevdiğinle de Evlenirsen Hiç Yaşlanmazsın.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Ücretsiz SEO ve Sosyal Medya Semineri I

SEO ve Sosyal Medya Meraklıları ile Buluştuk!

SEO ve Sosyal Medya Semineri kişisel ve kurumsal web sitesi olanlar, sitelerinden kazanç sağlamak isteyenler, SEO ve Sosyal Medya Uzmanı olma amacındaki üniversite mezunlarının katılımıyla tamamlandı.

Katılımcılara SEO’nun önemini ve SEO yapanların neler kazandıklarını göstermek, SEO aşamaları ve yapılması gerekenler hakkında bilgi vermek, sosyal medyadan kazanç sağlamanın yollarını göstererek kişisel ve kurumsal sosyal medya hesaplarını nasıl optimize edeceklerini göstermek amacıyla toplandığımız seminerde katılımcılarla değerli bilgiler paylaştık.

Programda; Site İçi ve Site Dışı Optimizasyon, Tasarım ve İçerik Optimizasyonu, Mobil SEO, En Popüler SEO Araçları, SEO Çeşitleri, Google Araçları, Algoritmaları, Botları, Cezaları, Sosyal Medyada SEO, Sosyal Medyada Paylaşım Yapma, Sosyal Medyada Topluluk ve Kriz Yönetimi, Sosyal Medyadan Kazanç Sağlama, Nöropazarlama Stratejileri gibi konulara yer verildi.

Ücretsiz olarak düzenlenen ve katılımcıları dijital dünya hakkında bilgilendirme amacı taşıyan SEO ve Sosyal Medya Semineri sonunda katılımcılar SEO’nun ve sosyal medyanın önemini kavradılar İnternetten para kazanmanın ve görünür olmanın yollarını öğrendiler.

ücretsiz seo semineri

Tarih
9 Mayıs 2015
Düzenleyen
Seo Akademi
Konu
Ücretsiz SEO ve Sosyal Medya Semineri
Mekan
Golden Age Hotel

SEO ve Sosyal Medya Eğitimleri İle Bir Aradayız!

Ücretsiz SEO ve Sosyal Medya seminerlerimizle gençlerle, girişimcilik hedefi olanlarla ve markalarla bir araya geliyor; bilgi ve deneyimlerimizi paylaşıyor, yollarını aydınlatıyoruz! Üniversite zirveleri, kariyer günleri ve danışmanlık projelerimizle hem kurumsal hem bireysel hedeflere ortak oluyoruz...

Sosyal Medyadan Takip Edin!