Sevdiğin İşi Yaparsan Hiç Yorulmaz, Sevdiğinle de Evlenirsen Hiç Yaşlanmazsın.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Trakya Üniversitesi E-Girişimcilik ve Kariyer Zirvesi

Trakya Üniversitesi’nde Gençlere E-Girişimcilik ve Dijital Dünyanın Fırsatlarından Bahsettik!

Trakya Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Girişimcilik Topluluğu tarafından düzenlenen E-Girişimcilik ve Kariyer Zirvesi ’17 etkinliğinde, geleceğin başarılı işadamlarına ve iş kadınlarına girişimciliğin püf noktalarını anlattık.

26 Nisan 2017 Tarihinde Trakya Üniversitesi Balkan Kongre Merkezinde düzenlenen ve Trakya Üniversitesi ile Türkiye’nin farklı üniversitelerinden başarılı girişimcilerin katıldığı kariyer zirvesinde yer aldık. Genç girişimcilere markalarını nasıl ve hangi standartlarda oluşturmaları gerektiğinin, nasıl kazanç sağlayacaklarının ve başarılı bir girişimci olmanın püf noktalarını vermeyi amaçladık.

E-girişimcilik ve kariyer zirvesi programında değindiğimiz konular arasında; Girişimci nedir? Nasıl olunur? Başarılı girişimler nasıl kurulur? Bir girişimcinin sahip olması gerekenler nelerdir? Gelir kazandıracak bir marka nasıl olmalıdır? Başarılı olacak markaların üretim, satış ve pazarlama stratejileri, kişisel gelişimin ve kariyer sahibi olmanın önemi, markaları dijitale taşımanın önemi gibi başlıklar yer aldı.

Türkiye’nin farklı şehirlerinden gelmiş olan genç girişimcilerin, nasıl başarılı bir kariyere ve girişimlere imza atabilecekleri üzerinde durduk ve hayallerindeki girişim için önerilerde bulunduk.

trakya üniversitesi e-girişimcilik

Tarih
26 Nisan 2017
Düzenleyen
Trakya Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Girişimcilik Topluluğu
Konu
Girişimcilik ve Kariyer Etkinlikleri
Katılımcı
60+

E-Girişimcilik ve Kariyer Zirvesi ile Trakya Üniversitesi’nde Gençlere Yol Gösterdik!

Trakya Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Girişimcilik Topluluğu’nun çabaları ile düzenlenen 2017 E-Girişimcilik ve Kariyer Zirvesi kapsamında geleceğin lider ayarları ve hayal gücü geniş gençler ile tanışmaktan büyük keyif aldık. Öğrencilerin aktif katılımları ve konuya ilgileri ile geleceğe daha fazla umutla bakmaya başladık!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Üniversite Zirvelerini Takip Edin