Sevdiğin İşi Yaparsan Hiç Yorulmaz, Sevdiğinle de Evlenirsen Hiç Yaşlanmazsın.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Tektaş Mühendislik Kurumsal SEO Eğitimi

Yeni Nesil Pazarlamada Çözüm Ortakları Olduk!

Tektaş Mühendislik ekibinin dijital kanalları daha aktif kullanabilmeleri için Orhan Gürbüz ve ekibi olarak bir kurumsal SEO eğitimi programı düzenledik!

Uygulamalı bir işleyişle ilerlediğimiz kurumsal SEO eğitimi programımızda Tektaş Mühendislik firmasına web sitesi ve diğer dijital varlıkların SEO analizini Tektaş Mühendislik yetkilileri ve çalışanları ile birlikte yaparak site içi optimizasyon, site dışı optimizasyon, SEO teknikleri, SEO’ya uygun içerik, SEO’ya uygun görsellik, site altyapısı ve SEO, Google algoritmaları, Google Ads kullanımı ve kampanya yönetimi gibi konulara odaklandık.

Gerçekleştirdiğimiz uygulamalarla Tektaş Mühendislik ekibinin edindikleri bilgilerin kalıcı hale geldiğinden emin olduk.

Tektaş Mühendislik; sektörlerindeki 30 yılı aşkın deneyimi SEO Akademi ve Orhan Gürbüz desteği ile dijital dünyaya taşıdı.

tektaş mühendislik seo eğitimi

Tarih
25 Ağustos 2018
Düzenleyen
Seo Akademi
Konu
Kurumsal SEO Eğitimi
Katılımcı
10+

Kurumsal SEO Eğitimleri İle Bir Aradayız!

Türkiye’nin başarılı markaları ve firmaları için dijital pazarlamadan etkili iletişime, SEO’dan sosyal medyaya kadar farklı eğitimler düzenliyor, danışmanlık hizmetlerimizle kurumsal partnerleri oluyor, seminerlerde ve zirvelerde geleceğin girişimcileri ile bir araya geliyoruz!

Eğitimlerimizi Sosyal Medyadan Takip Edin!