Sevdiğin İşi Yaparsan Hiç Yorulmaz, Sevdiğinle de Evlenirsen Hiç Yaşlanmazsın.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Ücretsiz SEO ve Sosyal Medya Semineri II

SEO ve Sosyal Medya Meraklıları ile İkinci Kez Bir Araya Geldik!

Yoğun talepler neticesinde ikincisi düzenlenen SEO ve Sosyal Medya Semineri; kişisel ve kurumsal web sitesi olanlar, sitelerinden kazanç sağlamak isteyenler, SEO ve Sosyal Medya Uzmanı olma amacındaki üniversite mezunlarının katılımıyla tamamlandı.

Katılımcılara SEO’nun önemini ve SEO yapanların neler kazandıklarını göstermek, SEO aşamaları ve yapılması gerekenler hakkında bilgi vermek, sosyal medyadan kazanç sağlamanın yollarını göstererek kişisel ve kurumsal sosyal medya hesaplarını nasıl optimize edeceklerini göstermek gibi amaçlarla bir araya geldiğimiz programda Orhan Gürbüz’den değerli bilgiler edindik.

Ayrıca SEO Akademi eğitmenleri, sosyal medya uzmanları ve dijital pazarlamacıların da yer aldığı eğitimde SEO Akademi olarak konuklarımıza arama motoru optimizasyonundan bahsettik.

Ücretsiz olarak düzenlenen ve katılımcıları dijital dünya hakkında bilgilendirme amacı taşıyan SEO ve Sosyal Medya Semineri sonunda katılımcılar SEO’nun ve sosyal medyanın önemini kavradılar. İnternetten para kazanmanın yollarını öğrendiler. Dijital pazarlamanın püf noktalarını öğrendiler. Görünür olmanın yollarını öğrendiler.

seo semineri

Tarih
17 Ekim 2015
Düzenleyen
Seo Akademi
Konu
Ücretsiz SEO ve Sosyal Medya Semineri
Mekan
Golden Age Hotel

Online Dünyanın Güncel Stratejilerini SEO ve Sosyal Medya Semineri ile Konuştuk!

SEO ve sosyal medya alanında kendilerini geliştirmek isteyenlerin katılımıyla gerçekleşen eğitimde firmalar ve kişisel web sitesi olanlarla yeni stratejileri ve güncel SEO ve sosyal medya dinamiklerini konuştuk, dijital dünyada görünür olmanın yollarına göz attık!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Sosyal Medyadan Takip Edin!