Sevdiğin İşi Yaparsan Hiç Yorulmaz, Sevdiğinle de Evlenirsen Hiç Yaşlanmazsın.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Genç Girişimciler Kulübü

Eskişehir’de Gençlerle Buluştuk, İçimizdeki Girişimciyi Keşfettik!

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Genç Girişimciler Kulübü tarafından düzenlenen Girişimcilik Zirvesi’ne Osmangazi Üniversitesinin davetlisi olarak katıldık. Geleceğin başarılı isimleri olacak gençlere girişimciliğin püf noktalarını anlattık.

23 Ekim 2017 Tarihinde Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Prof. Dr. Fazıl Tekin Konferans Salonu’nda düzenlenen girişimcilik zirvesinde; İnsan Kaynakları Danışmanı Devrim Zübeyde Madenoğlu, Vestel Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Tunç Berkman, E-tohum Yatırımcısı İlke Tuatay, Turkcell Diyalog Müzesi Kurucu Ortağı Hakan Elbir, KariyerİST ve Girişimcilik Merkezi Kurucusu Kamil Kasacı ile birlikte geleceğin başarılı girişimcilerine yol gösterdik.

“İçindeki Girişimciyi Harekete Geçir” etkinliğinde genç girişimcilere girişimlerini nasıl ve hangi standartlarda oluşturmaları gerektiğinin, girişimlerinden nasıl kazanç sağlayacaklarının ve nasıl başarılı bir girişimci olacaklarının püf noktalarını vermeyi amaçladık.

Eskişehir’den ve Türkiye’nin farklı şehirlerinden gelmiş olan genç girişimcilerin, nasıl başarılı bir kariyere ve girişimlere imza atabilecekleri üzerinde durduk ve bakış açılarını genişletmelerine yardımcı olduk.

osmangazi üniversitesi girişimcilik zirvesi

Tarih
23 Ekim 2017
Düzenleyen
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Genç Girişimciler Kulübü
Konu
Girişimcilik Zirvesi “İçindeki Girişimciyi Harekete Geçir”
Katılımcı
60+

Girişimcilik Zirvesi ile Deneyimlerimizi Gençlere Aktardık, Yollarını Aydınlattık!

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Genç Girişimciler Kulübü’nün katkıları ile düzenlenen 2017 Girişimcilik Zirvesi kapsamında her biri birbirinden yetenekli, cesur, bilgili ve başarılı, girişimci ve lider adayları ile tanışmaktan büyük keyif aldık. Öğrencilerin istekli katılımları ile oldukça keyifli bir programa imza attık!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Üniversite Zirvelerini Takip Edin