Sevdiğin İşi Yaparsan Hiç Yorulmaz, Sevdiğinle de Evlenirsen Hiç Yaşlanmazsın.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Orta Anadolu Kalkınma Ajansı Kurumsal SEO Eğitimi

Dijital Dünyada Güçlerine Güç Kattık!

Orta Anadolu Kalkınma Ajansı personelleri ile bir araya gelerek ajansın dijital dünyadaki gücünü arttırmalarını sağlayacak teknikleri onlara aktardık!

SEO eğitmeni ve SEO Akademi kurucusu Orhan Gürbüz ve ekibi olarak düzenlediğimiz programda SEO çeşitleri, SEO algoritmaları, SEO cezaları, SEO uyumlu site hazırlamanın teknikleri ve püf noktaları, İçerik ve tasarım optimizasyonu, mobil ve sosyal medya SEO, dijital pazarlama teknikleri ve yöntemleri, Google Ads kullanma ve kampanya yönetimi, internet sitelerinden kazanç sağlama, kurumsal SEO uygulama gibi konulara yer verdik.

Kayseri, Sivas ve Yozgat illerini kapsayan ve Devlet Planlama Teşkilatı Müsteşarlığı koordinasyonunda çalışmalarını sürdüren Orta Anadolu Kalkınma Ajansı; SEO Akademi ile dijital dünyada güç kazanmak için işbirliği yaptı.

ORAN ekibine dijital pazarlama ve arama motorlarında görünür olmanın sırlarını aktardığımız eğitimle ülkemizin kalkınmasına kendi penceremizden destek olduk!

orta anadolu kalkınma ajansı seo eğitimi

Tarih
17 Temmuz 2017
Düzenleyen
Seo Akademi
Konu
Kurumsal SEO Eğitimi
Katılımcı
20+

Kurumsal SEO Eğitimleri İle Bir Aradayız!

Türkiye’nin başarılı markaları ve firmaları için dijital pazarlamadan etkili iletişime, SEO’dan sosyal medyaya kadar farklı eğitimler düzenliyor, danışmanlık hizmetlerimizle kurumsal partnerleri oluyor, seminerlerde ve zirvelerde geleceğin girişimcileri ile bir araya geliyoruz!

Eğitimlerimizi Sosyal Medyadan Takip Edin!