Sevdiğin İşi Yaparsan Hiç Yorulmaz, Sevdiğinle de Evlenirsen Hiç Yaşlanmazsın.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Orka Bilgisayar Kurumsal SEO Eğitimi

Dijital Dünyadaki Deneyimimizi Orka Bilgisayar ile Paylaştık!

SEO Akademi kurucusu Orhan Gürbüz ve SEO ekibi olarak Orka Bilgisayar yetkililerine ve çalışanlarına arama motorlarında görünür olmanın yollarını anlattık!

Kurumsal SEO eğitimi kapsamında SEO teknikleri ve stratejileri, dijital medyada görünür olma, on-page ve off-page SEO, Google ve diğer arama motorlarının algoritmaları, SEO optimizasyonu, SEO’ya uygun içerik, Google Ads kullanma, dijital kampanya yönetimi, dijital pazarlama teknikleri, sosyal medyada SEO gibi konularda uygulamalı eğitim verdik!

Orka Bilgisayar çalışanlarının dijital dünyanın pazarlama teknikleri hakkında bilincini arttırarak iş hacimlerini büyütmelerine yardımcı olduk.

Eğitimimize katılan Orka Bilgisayar yetkilileri ve çalışanlarına Kurumsal SEO eğitimi programımızın sonunda SEO kursu sertifikası vererek derslerimizi tamamladık!

orka bilgisayar seo eğitimi

Tarih
20 Kasım 2017
Düzenleyen
Seo Akademi
Konu
Kurumsal SEO Eğitimi
Katılımcı
20+

Kurumsal SEO Eğitimleri İle Bir Aradayız!

Türkiye’nin başarılı markaları ve firmaları için dijital pazarlamadan etkili iletişime, SEO’dan sosyal medyaya kadar farklı eğitimler düzenliyor, danışmanlık hizmetlerimizle kurumsal partnerleri oluyor, seminerlerde ve zirvelerde geleceğin girişimcileri ile bir araya geliyoruz!

Eğitimlerimizi Sosyal Medyadan Takip Edin!