Sevdiğin İşi Yaparsan Hiç Yorulmaz, Sevdiğinle de Evlenirsen Hiç Yaşlanmazsın.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Kayseri Nuh Naci Yazgan Üniversitesi Tasarım Odaklı Düşünme Girişimcilik Zirvesi

Kayseri’de Genç Girişimcilerle Buluştuk ve Girişimcilik Üzerine Sohbet Ettik!

Kayseri Nuh Naci Yazgan Üniversitesi tarafından düzenlenen Tasarım Odaklı Düşünme Girişimcilik Zirvesi’nde geleceğin başarılı işadamlarına ve iş kadınlarına girişimciliğin püf noktalarını, tasarım odaklı düşünmenin girişimlere katacağı başarıyı anlattık.

“Tasarım Odaklı Düşünme Girişimcilik Zirvesi” etkinliğinde genç girişimcilerin yollarını aydınlatmayı, girişim fikirlerine olan inançlarını tazelemeyi, son yılların vazgeçilmezi olan dijital tasarımların girişimleri nasıl güçlendireceğini anlatmayı, başarılı girişimci olmak için gerekenleri aşılamayı amaçladık.

Kayseri Nuh Naci Yazgan Üniversitesi Süleyman Çetinsaya Kültür Merkezi’nde düzenlenen girişimcilik zirvesinde; “7 Yaşında Bindiğim Kamyonun Freni Patladı ve Hayata Yuvarlandım” kitabının yazarı, Türkiye’de pek çok başarılı girişime imza atmış olan Ataman Özbay ile birlikte geleceğin başarılı girişimcilerine yol gösterdik, akıllarındaki soruları cevaplandırdık.

Kayseri’den ve Türkiye’nin farklı şehirlerinden gelmiş olan genç girişimcilerin, nasıl başarılı bir kariyere ve girişimlere imza atabilecekleri üzerinde dururken: liderlerin sahip olması gereken özellikleri, online dünyanın marka yaratmadaki önemi, kişisel markanın nasıl oluşturulacağı, imaj ve kariyer sahibi olmanın önemi, e-ticaretin gücü ve e-girişimlerin nasıl kurgulanacağı, girişimci ruhunun nasıl canlı tutulacağı konularından bahsetmiş olduk.

nuh naci yazgan üniversitesi girişimcilik zirvesi

Tarih
26 Ekim 2017
Düzenleyen
Kayseri Nuh Naci Yazgan Üniversitesi
Konu
Tasarım Odaklı Düşünme Girişimcilik Zirvesi
Katılımcı
60+

Üniversite Zirvelerinde Gençlerle Bir Aradayız!

Türkiye’nin köklü üniversitelerinde okuyan, geleceğin başarılı girişimcileri ve iş insanları olacak gençlerimizle zirvelerde, kariyer günlerinde ve eğitimlerde bir araya geliyoruz. Bilişimden dijital pazarlamaya, sosyal medyadan girişimciliğe kadar gündemi ve günceli konuşuyoruz!

Üniversite Zirvelerini Takip Edin