Sevdiğin İşi Yaparsan Hiç Yorulmaz, Sevdiğinle de Evlenirsen Hiç Yaşlanmazsın.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Nokta İş Güvenliği Kurumsal SEO Eğitimi

Dijital Çözümlerimizi Nokta Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi ile Paylaştık!

İş sağlığı ve güvenliği alanında güvenilir hizmetleriyle fark yaratan Nokta Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi çalışanlarına arama motorlarında görünür olmanın sırlarını anlattık.

Nokta yetkililerine, dijital medya ekibine ve çalışanlarına SEO tekniklerini ve stratejilerini öğretmek, sosyal medya hesaplarının kurumsallaştırılma yollarını anlatmak için SEO Eğitmeni ve Dijital Pazarlama Uzmanı Orhan Gürbüz ve SEO Akademi ekibi olarak SEO ve dijital pazarlama birikimlerimizi aktardık.

Dijital dünyada görünürlüklerini SEO Akademi ve Orhan Gürbüz işbirliği ile arttıran Nokta; kurumsal çözüm ortakları arasına yenilerini ekledi.

Kurumsal SEO Eğitimi süresince firmanın kendi internet sitesini ele aldık ve uygulamalı bir eğitimle nelerin farklı yapılabileceği üzerinde durduk.

nokta iş güvenliği seo eğitimi

Tarih
19 Temmuz 2017
Düzenleyen
Seo Akademi
Konu
Kurumsal SEO Eğitimi
Katılımcı
10+

Kurumsal SEO Eğitimleri İle Bir Aradayız!

Türkiye’nin başarılı markaları ve firmaları için dijital pazarlamadan etkili iletişime, SEO’dan sosyal medyaya kadar farklı eğitimler düzenliyor, danışmanlık hizmetlerimizle kurumsal partnerleri oluyor, seminerlerde ve zirvelerde geleceğin girişimcileri ile bir araya geliyoruz!

Eğitimlerimizi Sosyal Medyadan Takip Edin!