Sevdiğin İşi Yaparsan Hiç Yorulmaz, Sevdiğinle de Evlenirsen Hiç Yaşlanmazsın.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi “Üniversiteli Gençlerin Fikirlerine Yatırım” Semineri

Gençlerle Arama Motorlarında Görünür Olmayı Konuştuk!

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi İnovatif Düşünce ve Uygulama Kulübü tarafından 16 Mayıs Pazartesi düzenlenen “Üniversiteli Gençlerin Fikrine Yatırım” adlı konferansında SEO Akademi olarak yer aldık.

SEO Akademi kurucusu ve Dijital Pazarlama Uzmanı Orhan Gürbüz öğrencilere SEO ve Dijital Pazarlama hakkında faydalı bilgiler verdi. Gençlere ve kariyer hedefi olan herkese destek olmak, üniversiteli gençlerin yaratıcı fikirlerini açığa çıkarmak ve SEO hakkında katılımcıları bilgilendirmek üzere verimli bir program gerçekleştirdik.

Türkiye’deki dijital kullanıcı istatistikleri, internetin ne amaçla kullanıldığı, SEO çeşitleri, SEO algoritmaları, algoritma cezaları, SEO uyumlu site hazırlamanın teknikleri ve püf noktaları, içerik ve tasarım optimizasyonu, mobil ve sosyal medya SEO, dijital pazarlama teknikleri ve yöntemleri, internet sitelerinden kazanç sağlama gibi konulara değindik.

Amacımız girişimcilerin ve öğrencilerin kariyer hedeflerini belirlemelerine yardımcı olmaktı. Etkinlik sonunda SEO’nun önemi anlaşıldı. İnternetten kazanç sağlama yolları öğrenildi. Web site optimizasyonu hakkında bilgi edinildi. Kişisel girişimlerin değeri anlaşıldı.

mehmet akif ersoy üniversitesi seo eğitimi

Tarih
16 Mayıs 2016
Düzenleyen
Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi İnovatif Düşünce ve Uygulama Kulübü
Konu
Üniversiteli Gençlerin Fikrine Yatırım
Katılımcı
60+

Üniversite ve Dijital Pazarlama Seminerlerinde Bir Aradayız!

Türkiye’nin köklü üniversitelerinde okuyan, geleceğin başarılı girişimcileri ve iş insanları olacak gençlerimizle seminerlerde, zirvelerde, kariyer günlerinde ve eğitimlerde bir araya geliyoruz. Bilişimden dijital pazarlamaya, sosyal medyadan girişimciliğe kadar gündemi ve günceli konuşuyoruz!

Sosyal Medyadan Takip Edin!