Sevdiğin İşi Yaparsan Hiç Yorulmaz, Sevdiğinle de Evlenirsen Hiç Yaşlanmazsın.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Kaban Makina Kurumsal SEO Eğitimi

İş Ortaklarına Daha Kolay Ulaşmaya Başladılar!

Kurumsal SEO eğitimi ile Kaban Makine yetkililerine ve dijital pazarlama ekibine arama motorlarına nasıl daha görünür olabileceklerini anlattık.

Kabak makina internet sitesi ve sosyal medya hesapları üzerinden uygulamalı bir şekilde gerçekleştirdiğimiz kurumsal SEO kursu programında SEO çeşitleri, Google algoritmaları, SEO teknikleri, içerik optimizasyonu, site içi optimizasyon, site dışı optimizasyon, sosyal medyada SEO gibi konulara yer verdik.

Ülkemizi gerek yurt içi gerekse yurt dışında temsil eden Kaban Makina; kurumsal SEO eğitimi daha başarılı bir B2B pazarlama stratejisi geliştirerek müşteri portföyünü genişletti.

Kurumsal SEO eğitimi programımız süresince Kaban Makina yetkilileri ile internet sitelerini ve sosyal medya hesaplarını analiz ederek öğrendiklerimizi uygulamaya dökmeyi ihmal etmedik!

kaban makina seo eğitimi

Tarih
26 Ekim 2018
Düzenleyen
Seo Akademi
Konu
Kurumsal SEO Eğitimi
Katılımcı
10+

Kurumsal SEO Eğitimleri İle Bir Aradayız!

Türkiye’nin başarılı markaları ve firmaları için dijital pazarlamadan etkili iletişime, SEO’dan sosyal medyaya kadar farklı eğitimler düzenliyor, danışmanlık hizmetlerimizle kurumsal partnerleri oluyor, seminerlerde ve zirvelerde geleceğin girişimcileri ile bir araya geliyoruz!

Eğitimlerimizi Sosyal Medyadan Takip Edin!