Sevdiğin İşi Yaparsan Hiç Yorulmaz, Sevdiğinle de Evlenirsen Hiç Yaşlanmazsın.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

İstek Servis Eğitim Kurumsal SEO Eğitimi

Arama Motorlarında Görünür Olmanın Tekniklerini ve Püf Noktalarını Anlattık!

Orhan Gürbüz, kurucusu olduğu SEO Akademi ekibiyle birlikte SEO ve dijital pazarlama birikimini İstek Servis çalışanları ile paylaştı.

İstek Servis Eğitim yetkililerinin isteği üzerine düzenlediğimiz kurumsal SEO eğitimi programı ile kurumun yöneticilerine ve çalışanlarına Google ve diğer arama motorlarının algoritmalarını, SEO tekniklerini ve SEO stratejilerini, site içi ve site dışı optimizasyonu, sosyal medya ve mobil SEO kavramlarını anlattık.

Uygulamaya yönelik bir kurumsal SEO eğitimi ile İstek Servis yetkililerinin; kurum sitesini Google’da görünür kılmak, hedef kitlelerine ulaştırmak ve Google Ads kampanyaları düzenlemek gibi beceriler edinmesini sağladık.

Kurumsal SEO eğitimi programı boyunca eğitimimize kuruma ait web sitesi üzerinden devam ederek ihtiyaca yanıt veren, pratiğe dönük bir eğitim gerçekleştirdik.

istek seo eğitimi

Tarih
25 Mayıs 2018
Düzenleyen
Seo Akademi
Konu
Kurumsal SEO Eğitimi
Katılımcı
10+

Kurumsal SEO Eğitimleri İle Bir Aradayız!

Türkiye’nin başarılı markaları ve firmaları için dijital pazarlamadan etkili iletişime, SEO’dan sosyal medyaya kadar farklı eğitimler düzenliyor, danışmanlık hizmetlerimizle kurumsal partnerleri oluyor, seminerlerde ve zirvelerde geleceğin girişimcileri ile bir araya geliyoruz!

Eğitimlerimizi Sosyal Medyadan Takip Edin!