Sevdiğin İşi Yaparsan Hiç Yorulmaz, Sevdiğinle de Evlenirsen Hiç Yaşlanmazsın.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Gümüşhane 1.Milli Parklar Ulusal Fotoğraf Kampı

Üç Gün Boyunca DKMP’nin Davetlisiydik!

Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü (DKMP) tarafından Türkiye’de ilk kez Gümüşhane’de düzenlenen Milli Parklar Ulusal Fotoğraf Kampı etkinliğine DKMP davetlisi olarak katıldık.

Fotoğraf kampında Türkiye’de kayıtlı 416 kelebek türünden 213’ünü barındıran Gümüşhane’nin eşsiz coğrafyasında kelebek popülasyonunun ve doğal güzelliklerin fotoğraflanması; ülkemizin tanıtımında bu fotoğrafların kullanılması, çevre bilinci ve farkındalık yaratmak amaçlanmıştı.

Torul ilçesine bağlı Zigana köyü sınırlarındaki Limni Gölü Tabiat Parkında başlayan ve 45 ilden 100’e yakın fotoğraf sanatçısının katılımıyla “Gümüşhane Kelebekleri” temasıyla gerçekleştirilen etkinlik sonunda il genelinde 90 tür kelebek fotoğraflandı ve binlerce fotoğraf çekildi.

3 gün boyunca, Türkiye’nin hemen her yerinden fotoğraf sanatçıları ile bir araya gelmek ve Gümüşhane’nin doğal zenginliklerinin fotoğraflarını çekmek farklı bir deneyim oldu.

gümüşhane milli parklar ulusal fotoğraf kampı

Tarih
10 – 12 Temmuz 2017
Düzenleyen
Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü
Etkinlik
Fotoğraf Kampı

Sosyal Sorumluluk Projeleriyle Doğayı Koruyor, Hayata Değer Veriyoruz!

Ülkemizin doğal ve kültürel değerlerini, zenginliklerini ve farklılıklarını korumayı hedefleyen vakıf ve topluluklara destek veriyor, sosyal sorumluluk projelerinde yer alıyor; katıldığımız üniversite zirveleri ve seminerlerle gençlerimize de bu amaçları aşılıyoruz!

Orhan Gürbüz’ü Instagram’dan Takip Edin!