Sevdiğin İşi Yaparsan Hiç Yorulmaz, Sevdiğinle de Evlenirsen Hiç Yaşlanmazsın.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Florance Nightingale Hastanesi Kurumsal SEO Eğitimi

Dijital Rekabette Öne Geçmelerini Sağladık!

SEO Akademi ekibi ve kurucumuz Orhan Gürbüz’ün verdiği kurumsal SEO eğitimleri ile Florance Nightingale Hastanesi dijital medya ekibinin bakış açısını geliştirdik.

Kurumsal SEO eğitimi programımızda SEO çeşitleri, Google, Yandex, Bing ve diğer arama motoru algoritmaları, SEO cezaları, SEO uyumlu site hazırlamanın teknikleri, rakip analizi, içerik ve tasarım optimizasyonu, mobil ve sosyal medya SEO, dijital pazarlama teknikleri ve yöntemleri, Google Ads kullanma ve kampanya yönetim gibi konulara yer verdik.

Uygulamalı derslerle pekiştirdiğimiz kurumsal SEO eğitimi sonunda Florance Nightingale Hastanesi yetkilileri; dijital medyada kalıcı görünürlük elde etmenin yollarını öğrendi.

Kurumsal SEO eğitimi ile sağlık sektöründe yer alan diğer hastane ve firmaların SEO stratejilerini analiz ederek neleri doğru, neleri yanlış yaptıklarına da göz attık!

florance nightingale hastanesi seo eğitimi

Tarih
1 Ocak 2017
Düzenleyen
Seo Akademi
Konu
Kurumsal SEO Eğitimi
Katılımcı
20+

Kurumsal SEO Eğitimleri İle Bir Aradayız!

Türkiye’nin başarılı markaları ve firmaları için dijital pazarlamadan etkili iletişime, SEO’dan sosyal medyaya kadar farklı eğitimler düzenliyor, danışmanlık hizmetlerimizle kurumsal partnerleri oluyor, seminerlerde ve zirvelerde geleceğin girişimcileri ile bir araya geliyoruz!

Eğitimlerimizi Sosyal Medyadan Takip Edin!