Sevdiğin İşi Yaparsan Hiç Yorulmaz, Sevdiğinle de Evlenirsen Hiç Yaşlanmazsın.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Uzman Dt. Oğuzhan Sunar’ın Tedavi Yöntemlerini Web Sitesine Taşıdık!

Hastalarına Daha Kolay Ulaşmak İsteyen Doktorumuza Online Çözümler Sunduk!

Periodontoloji ve implantoloji alanlarında hizmet veren Uzman Dt. Oğuzhan Sunar’ı hastalarıyla buluşturan web sitesini tasarladık.

Kendi geliştirdiğimiz yazılımımızı kullanarak verdiğimiz web sitesi hizmetlerine bir yenisini daha ekledik ve Uzman Dt. Oğuzhan Sunar’ın kliniğini internete taşıdık. İmplant tedavisi, çene cerrahisi ve diş eti hastalıkları gibi alanlarda destek almak isteyen hastalarla Uzman Dt. Oğuzhan Sunar’ı bir araya getiren web sitesini hayata geçirdik. Diş hekimimizin ihtiyaçlarını ve isteklerini belirleyerek kişiye özel geliştirdiğimiz çözümlerimizle destek sağladık ve site içeriklerini hazırladık. Doktorumuzun halihazırdaki hastaları ve gelecekteki hastaları için kullanışlı bir site oluşturduk.

Uzman Dt. Oğuzhan Sunar için kurumsal bir imaj oluşturacak, hızlı ve pratik bir web sitesini tamamlamış olduk.

Uzman Dt. Oğuzhan Sunar için sağlık alanında verdiğimiz danışmanlık hizmetimizle başarılı sonuçlar aldık, site ziyaretçi sayılarını artırdık.

dr oğuzhan sunar

Teknolojiden Uzak Kalmayan Çözümlerle Markanızı Daha Çok Kişiye Duyurun!

Orhan Gürbüz’ü Yakından Tanıyın! Danışmanlık Çalışmalarını Detaylarıyla İnceleyin!

Üniversite zirvelerinden, kariyer günlerinden ve eğitimlerden fotoğraflarla Girişimci, Eğitmen ve Web Danışmanı Orhan Gürbüz'ü yakından tanıyın. Orhan Gürbüz’ün danışmanlık projelerini ayrıntılarıyla inceleyin!

Orhan Gürbüz’ü Sosyal Medyadan Takip Edin!