Sevdiğin İşi Yaparsan Hiç Yorulmaz, Sevdiğinle de Evlenirsen Hiç Yaşlanmazsın.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Dia Yazılım Kurumsal SEO Eğitimi

Dijital Dünyada Çözüm Ortakları Olduk!

SEO Akademi kurucusu ve Dijital Pazarlama Uzmanı Orhan Gürbüz, Dia Yazılım kurumsal yetkililerine SEO ve Dijital Pazarlama hakkında faydalı bilgiler verdi.

2 günlük Kurumsal SEO Kursu, Türkiye’nin önde gelen yazılım firmalarından biri olan DİA Yazılım AŞ. için özel olarak düzenlendi. Dia yazılım kadrosuna SEO tekniklerini ve stratejilerini öğreterek kurumsal web sitelerinin optimizasyonunu yapabilecekleri bilgi ve pratik beceriyi kazandırdık, dijital dünyada güçlenmelerini sağladık.

DİA’nın İstanbul ofisinden eğitimimize gelen uzmanlara optimizasyonun temellerini anlattığımız Kurumsal SEO Eğitimi tamamlanırken katılımcılarımız web sitelerinin optimizasyonunu yapmayı ve adwords kanallarını aktif kullanmayı öğrendiler.

Dia Yazılım Kurumsal SEO Eğitimi programında SEO çeşitleri, SEO algoritmaları, SEO cezaları, SEO uyumlu site hazırlamanın teknikleri ve püf noktaları, İçerik ve tasarım optimizasyonu, mobil ve sosyal medya SEO, dijital pazarlama teknikleri ve yöntemleri, Adwords kullanma ve kampanya yönetimi, internet sitelerinden kazanç sağlama, kurumsal SEO uygulama konularına yer verildi.

dia yazılım seo eğitimi

Tarih
26-27 Şubat 2015
Düzenleyen
Seo Akademi
Konu
Kurumsal SEO Eğitimi
Katılımcı
20+

Kurumsal SEO Eğitimleri İle Bir Aradayız!

Türkiye’nin başarılı markaları ve firmaları için dijital pazarlamadan etkili iletişime, SEO’dan sosyal medyaya kadar farklı eğitimler düzenliyor, danışmanlık hizmetlerimizle kurumsal partnerleri oluyor, seminerlerde ve zirvelerde geleceğin girişimcileri ile bir araya geliyoruz!

Eğitimlerimizi Sosyal Medyadan Takip Edin!