Sevdiğin İşi Yaparsan Hiç Yorulmaz, Sevdiğinle de Evlenirsen Hiç Yaşlanmazsın.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Akdeniz Üniversitesi Girişimcilik ve Kariyer Topluluğu Ulusal Girişimcilik Zirvesi

Gençlere Girişimciliğin Farklı Boyutları Hakkında Bilgi Verdik!

Akdeniz Üniversitesi Girişimcilik ve Kariyer Topluluğu tarafından düzenlenen Ulusal Girişimcilik Zirvesi programında girişimci eğitmen Orhan Gürbüz de yer aldı!

Orhan Gürbüz, Ulusal Girişimcilik Zirvesi etkinliğinde genç girişimcilerin yollarını aydınlatmayı, girişim fikirlerine olan inançlarını tazelemeyi, son yılların vazgeçilmezi olan dijital pazarlama stratejilerinin girişimleri nasıl güçlendireceğini anlatmayı, başarılı girişimci olmak için gerekenleri aşılamayı amaçlayan bir konuşma yaptı.

Etkinlikte genç girişimcilere geleneksel ve dijital dünyada girişimlerini nasıl daha fazla insana duyurabileceklerinden bahsetti, yeni bir girişimin başarılı olmak için dikkat edilmesi gereken noktaları anlattı.

Öğrencilerin aktif katılımıyla Akdeniz Üniversitesi’nde son derece keyifli bir gün geçirdik ve gençlerin yeni girişim fikirlerini dinledik, hayallerini gerçekleştirmeleri için önerilerde bulunduk.

akdeniz üniversitesi girişimcilik zirvesi

Tarih
7 Mart 2019
Düzenleyen
Akdeniz Üniversitesi Girişimcilik ve Kariyer Topluluğu
Konu
Ulusal Girişimcilik Zirvesi
Katılımcı
60+

Ulusal Girişimcilik Zirvesi ile Deneyimlerimizi Gençlere Aktardık!

Akdeniz Üniversitesi Girişimcilik ve Kariyer Topluluğu’nun katkıları ile düzenlenen 2019 Ulusal Girişimcilik Zirvesi kapsamında her biri birbirinden yetenekli, cesur, bilgili ve başarılı, girişimci ve lider adayları ile tanışmaktan büyük keyif aldık. Öğrencilerin istekli katılımları ile oldukça keyifli bir programa imza attık!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Üniversite Zirvelerini Takip Edin