Sevdiğin İşi Yaparsan Hiç Yorulmaz, Sevdiğinle de Evlenirsen Hiç Yaşlanmazsın.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Web Danışmanlığı ile Politikacı Haluk Şaban Gürbüz’ün Seçmenleri ile Buluşmasını Sağladık!

Türkiye Değişim Partisi Genel Başkan Yardımcısı İş İnsanı Haluk Şaban Gürbüz’ün Web Sitesi Tasarımı Yaptık

Türkiye Değişim Partisi Genel Başkan Yardımcısı İş İnsanı Haluk Şaban Gürbüz’ün seçmenlerine web sitesi üzerinden seslenmesini sağladık.

Başarılı siyasetçiye sunduğumuz web danışmanlık hizmeti kapsamında önce ihtiyaç ve hedef analizi gerçekleştirdik. Haluk Şaban Gürbüz’ün beklentilerini de göz önüne alarak sitesinin kurulumunu kendi yazılımımız ve site altyapımızla gerçekleştirdik. Bunun ardından kullanıcı odaklı içeriklerle hem dijital dünyadaki görünürlüğünü arttırdık hem de mesajını seçmenlerine ulaştırmasına destek olduk.

Siyasetçi kimliğini dijital dünyaya taşıdığımız kapsamlı projemizle Haluk Şaban Gürbüz, başarılarını, geçmişini, hedeflerini ve çözümlerini potansiyel seçmenlerine dijital kanallar üzerinden de aktarabildi.

Kampanya süreciyle uyumlu içerikler, basın bültenleri, haberler, röportajlar ve duyurularla zenginleştirdiğimiz web sitesinin tüm editöryal ve yazılım sürecini başarıyla yürüttük.

haluk şaban gürbüz

Siyasi Kimliğinize Uygun Bir Web Sitesi Yaptırın!

Orhan Gürbüz’ü Yakından Tanıyın! Danışmanlık Çalışmalarını Detaylarıyla İnceleyin!

Üniversite zirvelerinden, kariyer günlerinden ve eğitimlerden fotoğraflarla Girişimci, Eğitmen ve Web Danışmanı Orhan Gürbüz'ü yakından tanıyın. Orhan Gürbüz’ün danışmanlık projelerini ayrıntılarıyla inceleyin!

Orhan Gürbüz’ü Sosyal Medyadan Takip Edin!